analogiait

analogiait

Moda

Praktyczna kurtka z wełny mieszanej z wzorem „jodełka”

Materiał:

Ciepły, odporny na zużycie materiał. Używamy tkanin mieszanych, aby ubrania były nie tylko ciepłe, ale także cieszyły Cię przez więcej niż jeden sezon: dzięki dodaniu poliestru ubrania dłużej zachowują doskonały wygląd, nie zwijają się i nie rozciągają po wielu praniach, mniej pomarszczają się i stają się bardziej trwałe.

Skład: 50% wełna, 50% poliester

Zalecenia dotyczące opieki:

Materiały stworzone na bazie mieszanki wełny z poliestrem są mało wymagające w pielęgnacji. Istnieje kilka warunków, które pomogą przedłużyć idealny stan rzeczy.

Zalecamy uważne przyjrzenie się etykiecie wszy, ponieważ niektóre rzeczy wymagają prania ręcznego. Najczęściej odzież poliestrowa doskonale toleruje pranie w pralce w temperaturze + 40 ° C. Dodaj odżywkę do prania, aby tkanina była miękka i przyjemna w dotyku. Produkty z takich tkanin nie wymagają dokładnego prasowania, wystarczy je wstrząsnąć po umyciu i powiesić do wyschnięcia.

Opis:

„W biurze nosić kurtkę z cienkim golfem, szerokimi spodniami i butami na wygodnym obcasie kitten heel. Aby spotkać się z przyjaciółmi, powtórz jeden z zestawów ulicznych Gigi Hadid-uzupełnij kurtkę białą koszulką, czarnymi skórzanymi spodniami i botkami.

Jednorzędowa jasnoszara kurtka o luźnym kroju to praktyczny model w stylu power dressing od projektanta. Podobne kurtki pojawiły się na pokazach SS ‚ 20 w kolekcjach Saint Laurent, Burberry i Givenchy. Model jest uzupełniony wzorem „jodełka” i bocznymi kieszeniami z klapkami.

Szczegół:

  • Power dressing – trend podium SS ‚ 20 z pokazami Saint Laurent, Burberry i Givenchy;
  • Uniwersalny szary odcień;
  • Loose Fit Pasuje do każdej figury;
  • Boczne kieszenie z klapkami;
  • Wzór ” jodełkę».

Składa się z: 50% wełna, 50% poliester-ciepłe, trwałe, odporne na zużycie materiału mieszanego.